"/>
KOSZYK JEST
PUSTY

665 962 695

biuro@4chemicals.pl

Produkcja na zlecenie

Mieszanie materiałów sypkich Prowadzimy proces mieszania w mieszalnik typu „Nauta” o pojemności 1m3
Mielenie w młynie kulowym Prowadzimy usługowe mielenie w młynie kulowym o pojemności 200;100 i 50 l – możliwość przesiewania zmielonych materiałów.
Prowadzenie reakcji chemicznych Przeprowadzamy procesy chemiczne w reaktorach chemicznych o pojemności 1000; 500; 200; 100 i 50 l wyposażonych w mieszadła wolnoobrotowe ogrzewane parą z możliwością chłodzenia, odpowietrzone poprzez chłodnice zwrotne.
Procesy destylacyjne Prowadzimy procesy destylacyjne w zestawach do destylacji prostej składających się z kuba destylacyjnego o pojemności 500 i 200 l, wyposażonego w chłodnicę, skraplacz i odbieralnik.
Proces rektyfikacji Prowadzimy proces rektyfikacji w zestawie składającym się z z kuba rektyfikacyjnego o pojemności 1000 l, kolumny destylacyjnej z wypełnieniem, rozdzielacza orosienia, skraplacza, chłodnicy oraz odbieralników.
Prowadzimy procesy jednostkowe Przeprowadzamy procesy jednostkowe np. mieszania nikotyny. Usługowo możemy tworzymy bazy nikotynowe na glikolu monopropylenowym i glicerynie. Również prowadzimy i inne procesy mieszania substancji chemicznych.
Konfekcjonowanie wyrobów sypkich prowadzimy konfekcjonowanie wyrobów sypkich w opakowanie dostosowane pod kontrahenta
 
 
 
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl